|
Valitut rajaukset: Vielä ehdit ilmoittautua Poista rajaukset
Rajaa hakua
Avoin
Tutkinto
Muu
Opetuskieli
Koulutus
Näytä kaikki (52)
Ilmoittautuminen
KH00CQ10-3003
Opiskelu opintojaksolla perustuu omaan aiheeseen, jonka kautta peilataan kutakin opiskeltavaa teemaa. Samaa aihetta käytetään Kehittämistehtävä-opintojaksolla. Opiskelijoita kannustetaan hankkimaan oma aihe omalta työnantajalta tai joltain muulta yritykseltä, julkisen sektorin organisaatiolta tai kolmannelta sektorilta.
KH00BG97-3009
Tarkoitettu BisnesAkatemian osuuskunnissa/osakeyhtiöissä työskenteleville opiskelijoille.
KH00CM32-3005
Contact the teachers by email: Maria Välivirta Havia (maria.valivirtahavia@turkuamk.fi) Ella Jalo (ella.jalo@turkuamk.fi)
TH00CA46-3013
Yhteydenpito opettajiin sähköpostitse. Tekoälyn käytöstä on ohjeistettu tehtävien yhteydessä Itslearningissa.
TH00CK78-3003
Sähköposti ja SUNHarkka Perusharjoittelujen Hoitotyön perusteet (PEHA), Sisätauti-kirurgisen potilaanhoitotyön (SIKI1, SIKI2), ja Mielenterveys- ja päihdepotilaan hoitotyö (MIHA) tulee olla tehtynä ennen syventäviä harjoitteluja Hoitotyön erityisosaaminen 1 (ERI1), Hoitotyön erityisosaaminen 2 (ERI2), Hoitotyön erityisosaaminen 3 (ERI3) ja Hoitotyön erityisosaaminen 4 (ERI4). Nestehoidon laskukoe tulee olla suoritettuna hyväksytysti ennen Hoitotyön erityisosaaminen 1, 2, 3 ja 4 (ERI1, ERI2, ERI3, ERI4) harjoitteluja
5031208-3006
- sähköpostit - tarvittaessa teams palaverit - ohjauskäynnit (ainakin harjoittelun puolivälissä ja mahdollisesti lopussa)
TH00CA50-3019
Viestintä sähköpostilla (ohjaajilla omat ryhmät)
TH00CA50-3018
Tapaaminen ohjaajan kanssa 1 kerta live tai teams ja sähköpostiviestintä.
TH00CD74-3005
SunHarkka sovellus toimii viestintäkanavana opiskelijan, ohjaajan ja opettajan välillä. Opiskelija on vastuussa SunHarkan päivittämisestä ja sen tietojen ajantasaisuudesta esim ohjaavan opettajan /ohjaajiensa suhteen.
KU00DL06-3001
Jazztanssitunneilla vaatetuksena on ihonmyötäiset ja joustavat, tanssiin soveltuvat vaatteet, sekä jazztossut.
MS00BR11-3006
Kurssin yleiset tiedotteet itslearnigissa, muu viestintä ja yhteydenotot sähköpostilla.
MS00BR10-3006
Lisätietoja antaa ohjaava opettaja. Kurssiin liittyvissä asioissa käytetään mielellään ItsLearning-alustan keskustelukanavaa. Muista aina merkitä viestiin, mistä kurssista, tehtävästä ja ryhmästä on kyse.